Gyneta Gynekologická ambulance Gyneta group s.r.o.

Ostatní služby

Vyšetření trombofilních mutací

Jde o dědičnou poruchu, která způsobuje vyšší srážlivost krve, která může způsobit problémy (trombosa, embolie) při užívání hormonální léčby, operaci či těhotenství apod. Vyšetření lze provést odběrem krve.

Očkování proti virům, které mohou způsobit rakovinu děložního čípku

Poradíme ohledně výběru vakcíny, kterou objednáme a aplikujeme v naší ambulanci. Provádíme diagnostiku infekce děložního čípku lidským papilomavirem.

Péče o ženy s inkontinencí (nechtěný únik moči)

Po základní diagnostice obtíží zajistíme specializované urogynekologické vyšetření ev. operační řešení a přípravy na něj.

Větší operační výkony

Na odnětí dělohy, operaci na vaječnících, laparoskopii, hysteroskopii, kyretáž a další operace Vás objednáme do lůžkového zařízení, které se na tyto výkony specializuje. Nespornou výhodou je možnost osobního přístupu a účasti na těchto výkonech v rámci klinického dne na oddělení gynekologie nemocnice v Třebíči.

Malé operační výkony

Odstranění drobných výrůstků či bradavic na zevním genitálu či odběr vzorků ze zevního genitálu či děložního čípku provádíme v naší ambulanci v lokálním umrtvení s návazností na histologické vyšetření na akreditovaném pracovišti.

Gyneta group s.r.o.
Navštivte nás
Zdravotní středisko Hájek, 1. patro
Jelínkova 991, 674 01 Třebíč
Kontaktujte nás
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Telefon: +420 568 827 421
Nahoru