Gyneta Gynekologická ambulance Gyneta group s.r.o.

Jak se registrovat?

On-line objednávání je určeno pro pacientky, které u nás mají založenou kartu. V opačném případě Vám po osobním setkání rádi kartu založíme. Poté se zde můžete zaregistrovat a využívat on-line objednávání. Pokud se budete chtít objednávat ON -LINE, je nutné se nejříve  sama zaregistrovat v  rezervačním systému.Pokud byste se nejříve objednala telefonicky u sestry, tak se již do registrace na webu nepřihlásíte / nebudete mít založené uživatelské jméno a heslo/. Po prvotní registraci v rezervačním systému si můžete zvolit, jak se objednáte, zda telefonicky nebo on -line.

Postup on-line objednávání:

  • Nejprve se zaregistrujte.
  • Poté bude do 24 hodin Vaše registrace ověřena (schválena). Jakmile obržíte e-mail se schválením, můžete se začít objednávat.
  • Registraci provedete kliknutím na vybraný den, kde potom u konkrétní hodiny kliknete na objednat. poté ještě můžete vložit poznámku k danému vyšetření.
  • Objednání je závazné.

Omezení:
Lze se objednávat jednou za měsíc. Při potřebě častější návštěvy se musíte objednat telefonicky nebo osobně.
Pokud se nemůžete dostavit na prohlídku, můžete prohlídku zrušit (tlačítko moje objednání). Nelze rušit prohlídky v aktuální den a den dopředu. V takovém případě musíte zrušení provést telefonicky.
Objednávat se můžete na aktuální měsíc + jeden měsíc dopředu.
Je aktivní monitoring spolehlivosti docházky - zda se na objednané vyšetření skutečně dochází.

Registrací do rezervačního systému klientka souhlasí se zpracováním svých osobních údajů za účelem řádného poskytnutí služeb organizační povahy v souladu se zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů.

Osobní údaje budou zpracovány za účelem řádného poskytnutí služeb rezervace a to v rozsahu jméno, příjmení, rodné číslo klientky, telefon, adresa trvalého bydliště, e mail.

Gyneta group s.r.o.
Navštivte nás
Zdravotní středisko Hájek, 1. patro
Jelínkova 991, 674 01 Třebíč
Kontaktujte nás
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Telefon: +420 568 827 421
Nahoru